Cinsel Danışmanlık ve Cinsel Terapi Hizmeti Hakkında Bilgiler

Cinsel Danışmanlık hizmetleri için öncelikle sizinle bir ilk görüşme yapılmaktadır. Buna ön görüşme de denir. Bu ilk görüşme sırasında, sizinle birlikte ortaklaşa karar alarak ilk randevu tarihi belirlenmektedir. İlk randevu danışmanlık hizmetinin içeriğine ilişkin kararlar almak için temel oluşturmaktadır. Sonrasında ilerleyen süreçte ihtiyaç ve isteklerinize bağlı olarak cinsel danışmanlık ve cinsel terapi hizmeti görüşmeleri devam etmektedir. Görüşmeler kişisel ve danışan odaklı olduğu için görüşme sayısı ve sıklığı ile ilgili kesin bir ifade kullanmak mümkün değildir. Cinsel Danışmanlık ve Cinsel Terapi hizmetlerinin ücretlendirilmesine ilişkin bilgiler kurumumuzdan öğrenebilirsiniz.

Online Cinsel Terapi ve Online Cinsel Danışmanlık Hakkında Bilgiler

Cinselterapi.org ekibi olarak Türkiye İzmir'de yüz yüze seanslar vermektedir. Bunun haricinden Dünya'nın neresinde yaşıyorsanız yaşayın Online Cinsel Terapi, Online Cinsel Danışmanlık ile kullanmış olduğumuz son model teknoloji ile seanslara katılabilirsiniz. Bunun için Online Cinsel Terapi sayfamıza göz atabilirsiniz.

Randevu talebi

Cinsel Danışmanlık hizmeti almak için lütfen ilk görüşme veya randevu tercihlerinizi ve tarihlerinizi bildiriniz. Randevularınız haftanın belirli bir gününe ve saatine uygun olarak ayarlanmasını isteyebilirsiniz. En geç 20.00’de başlamak kaydıyla akşam saatleri ve hafta sonları da Cinsel danışmanlık ve Cinsel Terapi hizmeti alabileceğinizi belirtmek isterim.

Cinsel Danışmanlık ve Cinsel Terapi hizmetinin başlangıcında ilk görüşme için bekleme süresi söz konusu olabilmektedir. Ancak kısa bir süre sonrasında size en uygun tarih ve saatte Cinsel danışmanlık ve Cinsel Terapi hizmeti sağlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isterim.

Lütfen ilk görüşme, randevu talebi, randevu programları ve süreç akışları hakkında bilgi almak için info@cinselterapi.org adresine iletişim bilgilerinizi (isim, telefon vb.) belirterek mail atınız. Size mümkün olan en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.

Ayrıca danışmanlık hizmetlerine +90-544-5444060 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Arama dışında SMS hizmetini de kullanabilirsiniz. Sizlere dönüş yapılabilmesi için mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Randevu onayı

Cinsel Danışmanlık hizmetinin onaylanması için lütfen iletişim bilgilerinizi (e-posta adresi, telefon numarası vb.) info@cinselterapi.org adresine eksiksiz olarak göndermeniz gereklidir.

Randevu iptali ve değişikliği

Danışmanlık hizmetinin onaylanması sonrasında oluşabilecek randevu iptali ve iade ücret politikası ise şu şekildedir;

Randevu iptali ve değişikliği en geç 48 saat (2 iş günü) öncesine kadar belirtilmesi gerekmektedir. 48 saat öncesine kadar yapılan randevu iptali ve değişikliklerinden ücret talep edilmemektedir.