Eğer İzmir ve çevresinde yaşamıyorsanız ve yüz yüze görüşme şansımız yok ise Online Cinsel  Danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Online Cinsel Danışmanlık - Online Cinsel Terapi

Bu bağlamda özel olarak sunmuş olduğumuz Online Cinsel Terapi hizmetimizden faydalanabilirsiniz:

İster sadece

... cinsel konulardan konuşmak isteyin

... isterse bazı şeyleri temelden değiştirmek isteyin,

... veya "büyük" bir probleminiz olsun.  O zaman, birlikte en azından "küçük" bir çözüm yaratabiliriz,

... bu da, açığa kavuşturmak istediğiniz konularda size yardımcı olacaktır,

... zor anlarında insanın bir desteğe, bir yol arkadaşına ihtiyacı vardır,

... yüreğinizde taşıdığınız her ne olursa olsun Online Cinsel Terapi ile

 • Vajinismus
 • Ağrılı Cinsel ilişki
 • Sertleşme sorunu
 • Ereksiyon Bozukluğu
 • Erken Boşalma
 • Orgazm olamama
 • Cinsel isteksizlik
 • Cinsel fanteziler
 • Fetiş ve Fetişizm 
 • LGBTİ+ gibi Cinsel Yönelim gibi...

... tüm kaygı ve düşüncelerinizi Online Cinsel Terapi ile paylaşabilirsiniz.

Sorunun ne olduğunu birlikte analiz edelim ve “hedefimizin” ne olabileceğini düşünelim. Ne yönde ilerleyebileceğinizi ve nasıl ilerlemek istediğinizi beraber tespit edelim! Her zaman, farklı ve değişik yollar mevcuttur. Kendi içinize kapanmayın aksine, kendinizi ideal şekilde geliştirebilmeli ve eksiklerinizi tamamlamalısınız. Bizim açımızdan, her online cinsel terapi oldukça kişisel ve kendine özeldir. Aynı sizin gibi, kendine özel ve eşsiz. Burada, hiçbir şey sizden daha önemli değildir. Tek önemli olan sadece sizsiniz ve geçmişinizde yaşananlar, bugününüz ve geleceğinizdir...

Online Cinsel Terapinin sağladığı faydalar

İnsanların karşı karşıya oturup yüz yüze kurduğu iletişim elbette çok daha farklıdır. Ancak sadece bundan ötürü online cinsel terapinin yoğunluğunun veya kapsamının daha az olduğu söylenemez. Online Cinsel Terapi'nin mesafeleri aşmada sağladığı avantaj da ortadadır.  Dışarıda beklemek zorunda kalmadan, her yerden ve her gün - hatta gece saatlerinde bile - huzur içerisinde kolayca ulaşarak taleplerinizi, durumunuzu veya isteklerinizi dile getirebilirsiniz. 

Online Cinsel Terapi ile anonim olmak

Online Cinsel Terapi hizmetini kendi isminizi belirtmeden de alabilirsiniz. Bu durum,  istediğiniz anonimliği size sağlayacaktır.

Online Cinsel Terapi ile zaman ve yer açısından bağımsızlık.

Hem her zaman hem de oturduğunuz yerden online cinsel terapi hizmeti alabilirsiniz. Türkiye’de, Almanya’da, Amerika’da veya Afrika’da bile yaşıyor olabilirsiniz, yaşadığınız yer online cinsel terapi hizmeti almanıza artık hiçbir engel oluşturmayacak.

Online Cinsel Terapi ile zamandan tasarruf

Online Cinsel Terapi hizmeti almak için en uygun yer ve zamanı kendiniz belirleyin.

İş saatlerine bağlı olmayacaksınız, gitme gelme telaşı yok, park yeri bulma sorunu yok. Online Cinsel Terapi sonrası elde edilen neticeleri, şahsen ve yoğun bir şekilde değerlendirebilirsiniz. 

Daha fazla Online Cinsel Terapi hizmeti almak isteyip istemediğinize, her zaman yeniden karar verebilirsiniz.

Online Cinsel Terapi ile masraftan tasarruf

Zamanın yanı sıra sanal dünyanın dışında seyahat masrafı gibi diğer masraflardan da tasarruf edeceksiniz. 

Online Cinsel Terapi ile gizlilik ve mahremiyet

Online Cinsel Terapi teklifimiz, kesin ve mutlak gizlilik ilkesi dayanır. Talep ederseniz daha önce belirtilmiş olduğumuz gibi Online Cinsel Terapi hizmetini anonim koruması altında alabilirsiniz. Her şey, mahremiyet ve gizlilik çerçevesinde yürütülecektir. Bilgileriniz, inceleme için asla üçüncü kişilere verilmeyecektir. Prensip olarak bu gizlilik taahhüdü, yürüttüğümüz hizmet kapsamında sizden öğrenmiş olduğumuz tüm mesleki ve kişisel bilgiler için geçerlidir. Bir Online Cinsel Terapistin gizlilik yükümlülüğü, Online Cinsel Terapi hizmeti alan ile veren arasında tam güvene dayanmaktadır. Bir insan, yaşadıklarını, duygularını, düşünlerini ve hareket tarzına ilişin bilgilerini ancak verdiği bilgilerin güvenle saklanacağından emin olursa bir danışmana güvenerek açıklayabilir. Verilen Online Cinsel Terapi hizmetinden veya içeriğinden sizden başka hiç kimsenin haberdar olmayacağından emin olabilirsiniz.

Online Cinsel Terapi oldukça basit bir şekilde gerçekleştiriliyor:

1.) Online Cinsel Terapi hizmeti almak istediğinize dair 05445444060 numaralı telefon üzerinden ister arayarak ister WhatsApp mesaj yoluyla kayıt oluşturabilir ve online cinsel terapi ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Almanya ve diğer yurt dışı ülkelerden online cinsel terapi hizmeti almak isteyenler 00905445444060 nolu numaradan WhatsApp üzerinden bize ulaşabilir.

2.) Tercihiniz üzere Online Cinsel Terapi'yi SKYPE ya da WhatsApp üzerinden gerçekleştiriyoruz.

3.) Ödeme işlemi yapabilmeniz için IBAN Hesap numaramızı gönderiyoruz. Tarih ve Saati birlikte belirliyoruz. SKYPE ya da WhatsApp üzerinden Online Cinsel Terapi hizmetine başlıyoruz.

Online Cinsel Terapi ile

 • Online Psikoterapi
 • Online Evlilik Terapisi
 • Online Çift Terapisi
 • Online Cinsel Terapi
 • Online Bireysel Terapi

gibi hizmetlerden SKYPE ya da WhatsApp üzerinden Online Cinsel Terapi den faydalanabilirsiniz. 

Online cinsel terapi hizmetiCOVID-19 pandemi süreciyle birlikte oldukça popüler hale gelmiştir. AlmanyaAvusturyaİsviçre ve Türkiye'de yaşayan TürklerTürkçe terapi almak için internet üzerinden Psikologlar ve Psikoterapistler ile iletişime geçmektedir. Skype ve Whatsapp gibi platformlar aracılığı ile gerçekleştirilen online cinsel terapi hizmetinin birçok artısı bulunmaktadır. Online cinsel terapi hizmeti sayesinden Almanya'dan da bağlanarak Türkiye’den cinsel terapi almanız mümkündür. Bu durumun zaman tasarrufu ve uygun ödeme seçenekleri gibi birçok artısı bulunmaktadır.