Eğer İzmir ve çevresinde yaşamıyorsanız ve yüz yüze görüşme şansımız yok ise Online Cinsel  Danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Online Cinsel Danışmanlık - Online Cinsel Terapi

Bu bağlamda özel olarak sunmuş olduğumuz Online Cinsel danışmanlık ve Online Cinsel Terapi hizmetimizden faydalanabilirsiniz:

İster sadece

... cinsel konulardan konuşmak isteyin

... isterse bazı şeyleri temelden değiştirmek isteyin,

... veya "büyük" bir probleminiz olsun.  O zaman, birlikte en azından "küçük" bir çözüm yaratabiliriz,

... bu da, açığa kavuşturmak istediğiniz konularda size yardımcı olacaktır,

... zor anlarında insanın bir desteğe, bir yol arkadaşına ihtiyacı vardır,

... yüreğinizde taşıdığınız her ne olursa olsun,

 • Vajinismus
 • Ağrılı Cinsel ilişki
 • Sertleşme sorunu
 • Ereksiyon Bozukluğu
 • Erken Boşalma
 • Orgazm olamama
 • Cinsel isteksizlik
 • Cinsel fanteziler
 • Fetiş ve Fetişizm 
 • LGBTİ+ gibi Cinsel Yönelim gibi...

... tüm kaygı ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sorunun ne olduğunu birlikte analiz edelim ve “hedefimizin” ne olabileceğini düşünelim. Ne yönde ilerleyebileceğinizi ve nasıl ilerlemek istediğinizi beraber tespit edelim! Her zaman, farklı ve değişik yollar mevcuttur. Kendi içinize kapanmayın aksine, kendinizi ideal şekilde geliştirebilmeli ve eksiklerinizi tamamlamalısınız. Bizim açımızdan, her online cinsel danışmanlık (online cinsel terapi) oldukça kişisel ve kendine özeldir. Aynı sizin gibi, kendine özel ve eşsiz. Burada, hiçbir şey sizden daha önemli değildir. Tek önemli olan sadece sizsiniz ve geçmişinizde yaşananlar, bugününüz ve geleceğinizdir...

Online Cinsel danışmanlığın sağladığı faydalar

İnsanların karşı karşıya oturup yüz yüze kurduğu iletişim elbette çok daha farklıdır. Ancak sadece bundan ötürü online cinsel danışmanlığın yoğunluğunun veya kapsamının daha az olduğu söylenemez. Bu modern danışmanlık biçiminin, elbette getirdiği bazı dezavantajlar da bulunmaktadır. Örneğin, online danışmanlıkta karşınızdaki kişinin mimikleri eksiktir. Buna karşın, online danışmanlığın mesafeleri aşmada sağladığı avantaj da ortadadır.  Dışarıda beklemek zorunda kalmadan, her yerden ve her gün - hatta gece saatlerinde bile - huzur içerisinde kolayca ulaşarak taleplerinizi, durumunuzu veya isteklerinizi yazabilirsiniz. Aynı zamanda, yazılarınızı anonim koruması altında paylaşabilirsiniz. Bu sayede, düşüncelerinizi düzenleyebilir ve bunları maddeler halinde yazıya dökebilirsiniz. Bu durumun daha fazla açıklık ve rahatlama sağladığını muhtemelen hissedecekseniz.

Anonim olmak

Online Cinsel danışmanlık hizmetini kendi isminizi belirtmeden de alabilirsiniz. Bu durum,  istediğiniz anonimliği size sağlayacaktır.

Zaman ve yer açısından bağımsızlık.

Hem her zaman hem de oturduğunuz yerden online cinsel danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Türkiye’de, Almanya’da, Amerika’da veya Afrika’da bile yaşıyor olabilirsiniz, yaşadığınız yer danışmanlık hizmeti almanıza artık hiçbir engel oluşturmayacak.

Zamandan tasarruf

Cinsel Danışmanlık hizmeti almak için en uygun yer ve zamanı kendiniz belirleyin.

İş saatlerine bağlı olmayacaksınız, gitme gelme telaşı yok, park yeri bulma sorunu yok. Danışma sonrası elde edilen neticeleri, şahsen ve yoğun bir şekilde değerlendirebilirsiniz. 

Daha fazla danışmanlık hizmeti almak isteyip istemediğinize, her zaman yeniden karar verebilirsiniz.

Masraftan tasarruf

Zamanın yanı sıra sanal dünyanın dışında seyahat masrafı gibi diğer masraflardan da tasarruf edeceksiniz. 

Gizlilik ve mahremiyet

Online Cinsel Danışmanlık teklifimiz, kesin ve mutlak gizlilik ilkesi dayanır. Talep ederseniz daha önce belirtilmiş olduğumuz gibi danışmanlık hizmetini anonim koruması altında alabilirsiniz. Her şey, mahremiyet ve gizlilik çerçevesinde yürütülecektir. Bilgileriniz, inceleme için asla üçüncü kişilere verilmeyecektir. Prensip olarak bu gizlilik taahhüdü, yürüttüğümüz hizmet kapsamında sizden öğrenmiş olduğumuz tüm mesleki ve kişisel bilgiler için geçerlidir. Bir Danışman’ın gizlilik yükümlülüğü, danışma hizmeti alan ile veren arasında tam güvene dayanmaktadır. Bir insan, yaşadıklarını, duygularını, düşünlerini ve hareket tarzına ilişin bilgilerini ancak verdiği bilgilerin güvenle saklanacağından emin olursa bir danışmana güvenerek açıklayabilir. Verilen danışmanlık hizmetinden veya içeriğinden sizden başka hiç kimsenin haberdar olmayacağından emin olabilirsiniz.

Online Cinsel danışmanlık ya da Online Cinsel Terapi nasıl yapılıyor?

Prensipte oldukça basit: 3 adımda "Şimdi ve Burada" online oturum alabilirsiniz:

 • info@cinselterapi.org mail adresimize online cinsel danışmanlık hizmeti almak istediğinizi belirtiyorsunuz.
 • Size mail yoluyla geri dönüş yapılıyor ve bir adet Form gönderiliyor. Burada hangi saat ve günde online hizmet almak istediğinizi belirtiyorsunuz. Burada size Banka Hesap bilgilerimiz de gönderiliyor. Formu eksiksiz dolduruyorsunuz, ücreti yatırıyorsunuz ve bize Formu geri gönderiyorsunuz.
 • Formunuzu inceliyoruz ve teyit amaçlı size mail yoluyla geri dönüş yapıyoruz. Seçmiş olduğunuz görüşme biçimine göre: SKYPE, WHATSAPP bilgilerimizi size iletiyoruz. Belirlemiş olduğumuz zamanda online cinsel danışmanlık hizmetimize başlıyoruz.

Online Cinsel danışmanlık talebinizin kaydının gerçekleşmesinden sonra e-mail adresinize teyit e-mail mesajı gönderilecektir.

Teyit mailinde seçmiş olduğunuz cinsel terapistin SKYPE adresi tarafınıza gönderilmektedir.

 Eğer SKYPE kullanmak istemiyorsanız WHATSAPP üzerinden de görüşme sağlanabilmektedir. Her iki hizmette de görüntülü veya görüntüsüz sohbeti tercih edebilirsiniz. Kararlaştırılan saatte online danışmanlık hizmeti sunmak üzere terapistimiz sizi SKYPE ya da WHATSAPP uygulamasında bekliyor olacaktır.

Cinselterapi.org Türkiye İzmir'de ve Malta Valletta'da yüz yüze seanslar vermektedir. Bunun haricinden Dünya'nın neresinde yaşıyorsanız yaşayın Online Cinsel Terapi, Online Cinsel Danışmanlık ya da Online Psikolojik Danışmanlık ile kullanmış olduğumuz son model teknoloji ile seanslara katılabilirsiniz. Bunun için Online Cinsel Terapi sayfamıza göz atabilirsiniz.

KAPAT
ÖN KAYIT FORMU
Formu doldurun en kısa süre içerisinde biz sizi arayalım